Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz. Çerez politikamızı inceleyin.

Kabul Et

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ, GEÇİCİ OLARAK HOSTİNG HİZMETİ SAĞLAMAMAKTAYIZ.

Kişisel Bilgiler

Fatura Adresi

Ek Gerekli Bilgiler

Kurumsal hesaplar için zorunludur.
Kurumsal hesaplar için zorunludur.
Zorunludur.
Sadece yıl giriniz. Örn: 1999

Hesap Güvenliği

Şifre Güvenliği : Şifrenizi Giriniz

Bu metin onet.net.tr üzerinde yer alan üyelik sözleşmesidir.

1 - Şartların Kabulü : onet.net.tr sitesine girmekle onet.net.tr kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
2 - Fiyatlar: onet.net.tr’da ücretli hizmetler bulunmaktadır. Onet Hosting’in (bundan sonra “Firma” olarak anılacaktır) ürün fiyatlarını değiştirme hakkı her zaman saklıdır. Hizmet ücretlerinin banka havalesi/eft yoluyla ödenmesi durumunda bankanızca sizden gönderim ücreti tahsil olunabilecektir. Hizmet ücretinin kredi kartı ile ödenmesi halinde tarafımızca hizmet bedeli tahsil edilebilinir.
3 - Sitemiz üzerinden yapılan her alan adı, web hosting, reseller hosting, kurumsal hosting, sunucu, sanal sunucu, fiziksel sunucu vb. alışverişlerinde tüm sözleşmeler geçerlidir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile birlikte tüm üyeliklerin gizlilikleri ve kişisel verileri tarafımıza aittir.
4 - Bilgileriniz: Bilgileriniz; kayıt sırasında onet.net.tr’a girdiğiniz yazılardan oluşur. FİRMA çeşitli sebeplerden ötürü (fatura kesme, iletişim bilgisi oluşturma vb.) müşterilerinden T.C kimlik numarası ve Doğum Yılı isteme hakkına sahiptir. Diğer türlü bilgilerinizin sorumluluğu size. FİRMA, FİRMA’ya veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde bilgilerinizi ve hizmetlerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırma hakkına sahiptir.
4.1 - Kayıt Şartları: onet.net.tr’a kaydolmanız halinde

a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, b) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. onet.net.tr bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

4.2 – E-Posta Adresi ve Şifre: Kayıt sırasında herkes e-posta adresi ve şifre girmektedir,

a) Bu e-posta adresi ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda FİRMA’yı uyarmak, şifrenizi değiştirmek ve yardım istemek sizin sorumluluğunuzdur. Bu maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden onet.net.tr sorumlu değildir.

5 - Bize Verdiğiniz Haklar: Bilgileriniz kesinlikle ve kesinlike 3.üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacaktır. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda,kimliğinizi doğrulayabilmek için, fatura oluşturabilmek için ve gerekli iletişim bilgilerini oluşturmak için gereklidir.
6 - Gizlilik: onet.net.tr, 6. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.
7 - Sistemin İşleyişi: onet.net.tr sitesine herkes sadece bir kez üye olabilir. Çoklu veya multi üyelik yasaktır. Her T.C kimlik numarasıyla bir adet üyelik gerçekleştirilmektedir.
Destek taleplerinde veya destek verilen sosyal medya uygulamalarında gerekli konularda gerekli kanıt ve bilgi verilmezse FİRMA destek vermeme hakkına sahiptir.
8 - onet.net.tr üzerinden aldığınız domainler onet.net.tr’un çalıştığı ana firmada başka bir hesaba iki taraflı onay, T.C kimlik onaylı onay, SMS onaylı onay verilerek yapılabilir. Diğer dış firmalara transfer sadece “EPP” kodu ile yapılabilmektedir.
9 – Firmamıza telefon, mail ve diğer ulaşım yolları ile küfür, hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişilerin üyelikleri askıya alınır. FİRMA ile çalışmalarına müsaade edilemez. Herhangi bir ücret iadesi ve aldığı ürünlerinin başka hesaba taşınma, aktarma gibi işlemler yapılmaz.
10 - Kuralları çiğnemeniz halinde ne olur?: onet.net.tr, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, hizmetlerinizi duraklatabilir ve yasal yollara başvurabilir.
11 - Hosting Kullanım Şartları;
a) Sınırsız e-posta, ftp hesabı, subdomain, disk alanı ikinci ve üçüncü şahıs kişilere devredilemez, verilemez.
b) Sınırsız alan adlı bayilik paketlerini hosting satış olarak kullanılabilir fakat tüm sorumluluk kendi müşterilerine aittir.
c) Sanal sunucularda yayın yapılması, pornografik ile ilgili işlemler yapılması,
d) Sistemlerimiz özel yazılımlarımızla 7 gün 24 saat gözetim altındadır.
e) Belirli kartlarda taksit imkanı banka tarafından vardır.
f) Müşteri paneli sayesinde tüm işlemler online yapılabilir.
g) Ödemelerimiz peşindir, veresiye kabul edilmez.
h) Yedekleme işlemleri her hafta otomasyon ile yapılmaktadır, sorun çıktığında müşterilere gerekli bilgiler iletilmektedir.
i) Hosting paketleri depolama olarak (.mp4, .mp3, .png, .jpg vb.) olarak kullanılamaz. FİRMA tarafından farkedildiği takdirde FİRMA hizmeti iadesiz ve koşulsuz şekilde kapatma hakkına sahiptir.
12 - COM.TR Uzantılı Domain kayıt siparişlerinde eğer domain belge gerektiriyor ise, kullanıcı domain kaydı için gerekli belgeleri tarafımıza göndermekle yükümlüdür. Kullanıcı belge göndermez ise veya gönderilen belgeler eksik, geçersiz, domain kaydı için yetersiz ise sorumluluk kullanıcıya aittir. Eğer belgeler gönderilmez ise ücret iadesi yapılmaz, eğer domain kabul edilmez ise ücret iadesi yapılır.
13 - Müşterice üyelik hesabının açılmasını takiben ürün alımı gerçekleştiğinde, kurulan ticari faaliyet kapsamında mevzuat gereği ilgili üyelik hesabı 10 yıl süreyle silinemez ve sadece kullanıma kapatılabilir. Ancak üyelik işlemleri gerçekleştirildiği halde herhangi bir ürün alımı yapılmaması durumunda müşterinin üyeliğinin silinmesi talebi hakkı vardır ve ilgili talep üzerine üyelik silinir.

Aramıza hoş geldiniz.